Ara Gündem

Terör Sevici ABD

ABD’nin dünya genelindeki çoğu terör örgütüne yapmış olduğu destekler aşikar. Son zamanlarda da TSK, Suriye ve Irak’ta PKK’ya darbe vururken, Türkiye ile müttefik olan Amerika’nın terör örgütlerini eğittiğine dair yeni görüntüler ortaya çıktı.

09 Ocak 2017 - 8:49 'de eklendi ve 385 kez görüntülendi.
Terör Sevici ABD

Sözüm ona müttefikimiz olan ABD Türkiye’nin düşmanına, terörizme verdiği desteği gün be gün arttırmaya devam ediyor. En nihayetinde dökülen kanın müslüman kanı olduğu müddetçe batılı müttefiklerimiz için sorun yok gibi gözüküyor.

Türkiye’nin müttefiki ABD’nin, bölücü terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantısı YPG’ye ağır silahlar verip, Afrin bölgesindeki kamplarda eğittiğinin ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü.

Skandala ilişkin yeni görüntüler ise hain ittifakı tüm gerçekliği ile gözler önüne serdi. Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan tarafından yayınlanan en son fotoğraflar da Afrin kent merkezinde çekildi.

Yavuzaslan ”Terör yuvası Afrin, Danimarka, Fransa, Norveç, Belçika, Almanya, İngiltere, İsrail, Almanya, Kanada ile Brazilya’dan gelen yabancılarla dolu. Bunların bir çoğu paralı savaşçı ve eski asker. Terör yuvasının komutası ise Amerikalılarda” dedi.

Bölgede örgütün en fazla militanının sınır komşumuz Afrin’de olduğu ve bu sayının 15 bine ulaştığı bildirildi.

Sözcü

Kaynak adres : http://www.haber7.com/guncel/haber/2242362-abdli-askerlerin-teroristleri-egittigi-goruntuler

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER