Ara Gündem

Samsung Galaxy X çıkış tarihi

Samsung’un katlanabilir ekrana sahip ilk telefonu olması beklenen Galaxy X için, nihayet elle tutulur bir tarihten bahsediliyor.

14 Ocak 2017 - 11:23 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy X çıkış tarihi

Samsung firmasının Apple ile olan kıyasıya yarışı devam ederken, Samsung firmasının iphone 7 den önce piyasalara çıkarmış olduğu amiral gemisi statüsündeki Galaxy 7 si kullanıcıların elinde patlamaya başlayınca piyasalardan toplatılmış, bu da Samsung firmasına ağır faturalara mal olmuştu.

8 ay önce Samsung 2017’de piyasaya süreceği Galaxy telefonlardan birinin, 4K katlanabilir ekranıyla Galaxy X olacağının sinyallerini vermişti.

Cihaz ekranının bir prototipini gördük ama herhangi bir duyuru veya lansman tarihi hakkında hiçbir şey duymadık. Bir açıklama veya çıkış tarihi olmaksızın bu konsept sadece bir konsept olmaya devam etti.

Samsung nihayet Galaxy X’i sahneye davet etmeye hazır. Çin’den gelen bir habere göre Galaxy X, 2017’nin üçüncü veya dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek. Bu, Kore’li firmanın bir kaç hafta önceki açıklamasıyla örtüşüyor.

Galaxy X ile ilgili ekran çözünürlüğü ve katlanabilir ekranı dışında fazla bir şey bilmiyoruz. Ayrıca, Galaxy X, parmak izi, yüz ve avuç içi okuyucusu da dahil olmak üzere çeşitli biyometrik formları kullanacak. Çıkış tarihe yaklaştıkça yüzeye daha fazla ayrıntı çıkacaktır.

Kaynak adres : http://www.haber7.com/telefon/haber/2244265-samsung-galaxy-x-ne-zaman-cikacak

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER