Ara Gündem

Künye

Ara Gündem

İmtiyaz Sahibi / Grantee

ARAGÜNDEM GAZETECİLİK VE MEDYA

HİZMETLERİ İLETİŞİM TİCARET LTD ŞTİ

Ali KIYMAFELEK

ali@aragundem.com

GSM: 0 535 605 70 45

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Kenan Demirdöken – kenandemirdoken@aragundem.com

Editörler / Editors

Emre Öğüten ~~~ emre@aragundem.com

Demet Usanmaz ~~~ demet@aragundem.com

Duygu Sakallı ~~~ duygu@aragundem.com

Enver Ölmez ~~~ enver@aragundem.com

Handan Kayalar ~~~ handan@aragundem.com

Murat Tok ~~~murat@aragundem.com

Mustafa Tanır ~~~mtanir@aragundem.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Emin Topal ~~~ emin@aragundem.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat ~~~ Seren Çemçik

Mali Müşavir / Financial Advisor

Serkan Kutlu

Reklam / Advertise

Cebrail Kutlu – ckutlu@aragundem.com

Adres / Addresse

Demetevler Mahallesi Yenimahelle Caddesi No:12 Yenimahalle/ANKARA / TURKEY


Telefon : 00 90 322 321 84 95

Fax : 00 90 322 321 84 96

GSM : 00 90 535 605 70 45

Email : info@aragundem.com

( Hafta İçi 08:00 – 18:00)

( C.tesi 10:30 – 14:30 )

E-Posta / E-Mail

info@aragundem.com

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

Open Source Content Management Systems @ Thanks to WORDPRESS

Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları

iha

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2014 aragundem.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aragundem.com’a aittir. aragundem.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aragundem.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.aragundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aragundem.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the aragundem.com. However, sometimes the aragundem.com.vuses third parties to process your information aragundem.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the aragundem.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the aragundem.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the aragundem.com and its services. When you use aragundem.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the aragundem.com cookies section of our full Privacy Policy.

SON DAKİKA HABERLERİ